Taylor GS Mini Maun Akustik Gitar (Natural)

Taylor GS Mini Maun Akustik Gitar (Natural)

Taylor GS Mini akustik gitar size Taylor yapısını ve sesini kompakt bir pakette sunar. Popüler Grand Symphony gövde stilinden sonra modellenen Taylor GS Mini, büyük sesi ile sizi şaşırtacak taşınabilir bir akustik gitardır. Tipik olarak, küçük akustik gitarlardan küçük sesler bekliyoruz, ancak Taylor’daki luthiers sayesinde Taylor GS Mini bu trendi bozuyor. Maun üst, katmanlı sapele arka ve yanlar ve abanoz klavye, Taylor GS Mini’ye seveceğiniz zengin ve dolu bir ses verir. Harika sese sahip kompakt bir gitar arıyorsanız, Taylor GS Mini akustik gitar tam size göre.

Ultra taşınabilir akustik gitar

Ödüllü Taylor GS Mini akustik gitar serisi, her zaman popüler olan Grand Symphony gitar şeklinin küçültülmüş bir versiyonudur. Toplam uzunluğu 36 inçten biraz fazla olan Taylor GS Mini, herhangi bir araca kolayca sığdırabbileceğiniz, metroda taşıyabileceğiniz veya hatta uçaklarda baş üstü bölmelerinde saklayabileceğiniz bir gitardır. Kamp, festivaller ve hatta nakliye için mükemmeldir. Uzun mesafelerde, Taylor GS Mini akustik gitar gittiğiniz her yere gidebileceğiniz büyük tonlu kompakt bir gitardır.

Boyu küçük, sesi büyük

Taylor GS Mini akustik gitar, küçültülmüş boyutuyla bile büyük bir sese sahiptir. Taylor GS Mini akustik gitarının ne kadar büyük ve dolu olduğuna şaşıracaksınız. Taylor GS Mini modern bir salon gitarı gibi zengin, tam bir sese sahipken, çalım için kolay ve mükemmel boyutlardadır.

Kaliteli yapı ve malzemeler

Taylor, kaliteli gitarlar ve malzemeler konusunda bir üne sahiptir ve GS Mini akustik gitar da bir istisna değildir. Bu Taylor gitar, tropikal bir maun üst ve katmanlı sapele arka ve yanlara sahiptir. Her iki ahşap da dayanıklıdır ve harika bir ton üretir. Maun üst kısmı, ladin üst kısmı kadar parlak değildir, ancak biraz ekstra vuruşla dolu, zengin bir sese sahiptir. Taylor GS Mini’nin katmanlı sapele arka ve yanları, gitara dayanıklılık ve stabilite katarken harika bir ton sunar. Abanoz klavye ve köprü, bu harika küçük gitara harika bir ton ve daha da fazla denge sunuyor.

Teknik Özellikler:

* Tel Tipi : 
Çelik

* Tel Sayısı : 6

* Gövde Şekli : GS Mini

* Gövde Tipi : No Cutaway

* Çalım : Sağ El

* Finish : Varnish

* Üst Gövde : Tropical Maun

* Arka ve Yanlar : Layered Sapele

* Body Bracing : X-Bracing with Relief Rout

* Sap (Neck) : Sapele

* Klavye : Abanoz

* Klavye İşaretleri : Noktalar

* Perde Sayısı : 20

* Uzunluk : 59.69 cm

* Burgular : Die-Cast Chrome

* Köprü (Bridge) : Abanoz

* Eşik (Nut)/Saddle : Tusq/Micarta

* Eşik (Nut) Genişliği : 1.6875″

* Teller : Elixir NANOWEB Medium Gauge (.013-.056)

* Case : Mini Hard Bag

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyacağız

Bir cevap bırakın

Gitarlar.com
Logo
Yeni Hesap Açın
Öğeleri karşılaştırın
  • Toplam (0)
Karşılaştırma
0