Squier SA-150 Dreadnought Naturel Akustik Gitar

Squier SA-150, küçük bir fiyata büyük ses sunan tam boyutlu bir çelik telli akustiktir. Üstü ıhlamur ağacı, arkası ve yanları maun olan tamamen laminat yapısı sayesinde, yeni başlayanlar için ideal olan bu gitar ayrıca, taraklı “X”-bracing, maun sap ve dayanıklı koyu lekeli akçaağaç klavyeye sahiptir. İnce, çalması kolay ve dreadnought gövdesiyle SA-150, fiyat-performans oranında ideal bir seçimdir.

Squier SA-150, Fender’ın alt markası Squier tarafından üretilen bir akustik gitar modelidir. Bu model, giriş seviyesindeki gitaristler için tasarlanmıştır ve uygun fiyatıyla dikkat çeker.

Dreadnought gövde şekline sahip olan Squier SA-150, genellikle güçlü ve dolgun bir ses üretir. Bu, özellikle çalınan akorlar ve ritimler için idealdir.

Gitarın üstü, doğal renkte yani naturel olarak adlandırılan bir bitişle gelir. Bu, gitarın doğal ahşap dokusunu ve güzelliğini ortaya çıkarır.

Squier SA-150, başlangıç seviyesindeki gitaristler için uygun fiyatlı ve dayanıklı bir seçenektir. Yüksek kaliteli sesi ve konforlu çalım deneyimiyle öne çıkar.

Sonuç olarak, Squier SA-150 Dreadnought Natural Akustik Gitar, kaliteli bir ses ve uygun fiyatıyla başlayan gitaristler için mükemmel bir seçenektir.

GÖVDE  
Gövde Ağacı Arkası ve Yanları Maun, Üstü Hardwood
Gövde Cilası Parlak
Gövde Şekli Dreadnought
SAP  
Sap Ağacı Nato
Sap Cilası Parlak Üretan
Tel Boyu 25.6″ (650 mm)
Tuşe Ağacı Hardwood
Tuşe Yarıçapı 12″ (305 mm)
Perde Sayısı 20
Perde Boyutu Vintage Style
Üst Eşik Plastik
Üst Genişliği 1.69″ (43 mm)
Sap İşlemesi Beyaz Noktalar
AKSAMLAR  
Köprü Stained Maple
Kaplama Krom
Burgular Covered Chrome
Teller D’Addario® EJ16 Phosphor Bronze, Light (.012-.053)

Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyacağız

Bir cevap bırakın

Gitarlar.com
Logo
Yeni Hesap Açın
Öğeleri karşılaştırın
  • Toplam (0)
Karşılaştırma
0