Fender ESC-110 Educational Series Classical NAT

Fender markası, gitarınızın türü ne olursa olsun size dünya çapıda kaliteyi en uygun fiyata sunar. ESC serisi klasik gitarlar, ister yeni başlayan ister ileri düzey her gitariste uygun, doğal ve tane tane tonlu, gözalıcı görünümlü, rahat ve kolay çalımıyla herkesin gözdesi. Üstelik hiçbir klasik gitarda olmayan sap ayar çeliği ile her mevsim ve her hava koşulunda gitarınızın sap düzgünlüğünü ayarlamanıza olanak sağlar.

Fender ESC-110, Fender’ın eğitim serisi olan Educational Series’in bir parçası olarak sunulan klasik gitar modelidir. Bu model, başlangıç seviyesindeki öğrenciler için tasarlanmıştır ve klasik gitar çalmayı öğrenmek isteyenler için uygun bir seçenek sunar.

ESC-110, doğal renkte sunulur ve standart bir klasik gitarın özelliklerini taşır. Sap kısmı nato ağacından yapılmıştır ve çamurluk kısmı ladin ağacından imal edilmiştir. 18 perdeli gitar, nato ağacından yapılmış klavye ve köprüye sahiptir. Bu gitarın boyutları ve şekli, başlangıç seviyesindeki çocuklar ve yetişkinler için rahat bir çalma deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır.

ESC-110, okullarda müzik eğitimi programlarında, müzik derslerinde ve evde kendi kendine pratik yaparken kullanılmak üzere ideal bir enstrümandır. Başlangıç seviyesindeki öğrenciler için uygun fiyatlı ve dayanıklı bir seçenek sunar.

GÖVDE 
Gövde ArkaLamine Okume
Gövde YanLamine Okume
Gövde ÜstüLamine Ladin
Gövde KaplamaSaten
Gövde ŞekliKlasik
SAP 
Sap AğacıMaun
Sap CilasıSaten
Tel Boyu648 mm (25,5 inç)
Tuşe AğacıCeviz
Tuşe YarıçapıDüz
Perde Sayısı18
Üst EşikPPS
Üst Genişliği2 inç (50,8 mm)
Sap İşlemesiBeyaz Nokta
AKSAMLAR 
KöprüKlasik
Aksam KaplamasıNikel
BurgularPearloid Düğmeli Açık Dişli
TellerStandart Klasik
AksesuarYok
Düşüncelerinizi duymaktan mutluluk duyacağız

Bir cevap bırakın

Gitarlar.com
Logo
Yeni Hesap Açın
Öğeleri karşılaştırın
  • Toplam (0)
Karşılaştırma
0